Świadczymy usługi w ramach kontraktu z

Misja szpitala


Profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo.

Oddzial neonatologiczny Nasz Oddział Neonatologiczny wyróżnia się spośród oddziałów innych szpitali nie tylko komfortem ale przede wszystkim uwagą jaką przykładamy do bezpieczeństwa nowo narodzonych dzieci. Zapewniamy całodobową opiekę neonatologiczną a zaplecze medyczne jakim dysponujemy pozwala udzielić właściwej pomocy. Zaufanie jakim rodzice darzą nasz personel oddając pod opiekę swój najcenniejszy skarb jest dla nas nieocenione.

 

Sale w systemie rooming – in

Wiemy jak ważna jest bliskość Matki i Dziecka, dlatego nasz Oddział Neonatologiczny od początku swojej działalności pracuje w systemie rooming – in. Sale jedno- i dwuosobowe z łazienkami, wyposażone w elektrycznie sterowane łóżka pozwalają każdej Mamie na bliski kontakt ze swoim maleństwem w przyjaznych i komfortowych warunkach. Zwracamy szczególną uwagę na pierwszy kontakt „skóra do skóry”, który rozpoczyna się na sali porodowej.

 

 

Opieka

Dbając o bezpieczeństwo Twojego Maleństwa salę porodową wyposażyliśmy w najnowszej generacji stanowisko do resuscytacji noworodków. Natomiast nasza sala Intensywnej Opieki nad Noworodkiem posiada nowoczesne inkubatory, aparaturę monitorującą, respiratory noworodkowe a także aparat Inflant Flow wspomagający oddech noworodka metodą nieinwazyjną. Czynności pielęgnacyjne jak kąpiel i przebieranie odbywają się na sali obserwacyjnej. To również sala, w której przebywają noworodki niebędące z Mamą, która ma czas na badanie lub spokojny prysznic czy sen.

Zespół Medyczny

Kadrę Oddziału Neonatologicznego tworzą doświadczeni lekarze neonatolodzy z II stopniem specjalizacji, pielęgniarki i położne,  pod przewodnictwem ordynatora lek. med. Mariusza Lange. Nasz wykwalifikowany zespół z długoletnim doświadczeniem w pracy z noworodkami stale poszerza swoją wiedzę poprzez nieustanne kształcenie.

 

W ramach opieki zapewniamy:

- Fachową i praktyczną pomoc w karmieniu piersią

- Szczepienia profilaktyczne BCG i przeciwko WZW B

- Badanie przesiewowe słuchu

- Badanie USG stawów biodrowych

- Unikalny certyfikat narodzin 

Strona główna            Aktualności           Kontakt
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Położniczo-Operacyjny cheap jordan shoes im św. Elżbiety - NIP: 993-02-33-140
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych